Servis UPS

Servis UPS nebo nové instalace provádíme vždy s maximálním ohledem na zálohovanou zátěž. Záložní zdroje vyžadují při servisu nejčastěji výměnu baterií nebo ventilátorů. Tyto servisní úkony jsme schopni provádět nejen u UPS, které prodáváme tedy UPS APC, UPS EATON a UPS POWERWARE,  ale také na záložních zdrojích od dalších výrobců.  

Objednávat servis UPS a konzultovat možnosti provedení lze na tel. +420 608 270 571 nebo e-mail upssystems@upssystems.cz 

S prodejem a instalací záložních zdrojů máme zkušenosti od roku 2000. Za tu dobu jsme realizovali desítky instalací, a pro většinu našich klientů provádíme také údržbu a servis UPS. 

Nejobvyklejšími servisními úkony při servisu jsou: 

 • výměna baterií 
 • výměna ventilátorů
 • instalace nového a ekologická likvidace vyřazeného zdroje 
 • poruchy a softwarové problémy, které jsou řešeny v součinnosti  se servisním týmem výrobce (Eaton), případně s autorizovaným servisem výrobce (APC)

Máte-li zájem o výměnu baterií v UPS, jste na správné adrese. Baterie pro Vás vybereme, doručíme a nainstalujeme. Samotné pořízení baterií bude pro Vás cenově velmi výhodné. Při servisních činnostech máme v průběhu více než patnáctileté historie nejlepší zkušenosti s akumulátory značky CSB. Výrobcem udávaná optimální životnost odpovídá skutečnosti, v případě provozu záložních zdrojů v klimatizovaných místnostech bývá překračována. Proto je naše nabídka bateriové výbavy pro jednotlivé záložní zdroje postaven na těchto renomovaných bateriích. Jsou léty prověřené a spolehlivé a cenově výhodné,  často i za polovinu ceny originálních „battery cartridge“ výrobců. Sami výrobci používají do svých cartridge také často značku CSB.

Pro servisní práce cenu určujeme na základě Vašeho požadavku individuálně. Výměnu baterií v UPS provádíme v cenách již pod 500 Kč:

 • 363,- Kč včetně DPH u UPS do výkonu 1000VA,
 • 484,- Kč včetně DPH u UPS do 3000VA
 • vyšší výkony smluvně dle typu záložního zdroje
 • uvedené ceny platí pro okres Ostrava-město; mimoostravským zákazníkům cenu sdělíme na požádání podle vzdálenosti a obchodních možností

V ceně výměny baterií je zahrnuto:

 • příjezd technika
 • výměna baterií
 • prověření technického stavu záložního zdroje

Pokud nejste z Ostravska, můžete také po předchozí telefonické domluvě zaslat svůj zdroj zajištěný v pevném obalu na adresu našeho servisního střediska. Zdroj odešleme zpátky na druhý den a dopravu zdroje zpět máte zdarma. Pokud jste schopni poslat k repasi pouze bateriový blok – bude zdarma naše práce i doprava. V obou případech budou samozřejmě Vaše baterie ekologicky zlikvidovány, o čemž Vám vystavíme osvědčení. Adresa servisního střediska je – Ing. Petr Dvořák,  Volgogradská 2462/20,  700 30 Ostrava-Zábřeh.

Objednávejte servis a provádějte konzultace na tel. +420 608 270 571 nebo e-mailu upssystems@upssystems.cz