O společnosti UPS SYSTEMS s.r.o.

Záložními zdroji UPS a bateriemi se zabýváme již od roku 1999. V roce 2000  jsme získali zastoupení francouzského výrobce MGE UPS SYSTEMS a sortiment jsme záhy rozšířili o značku APC – světovou špičku v oblasti line-interaktivních záložních zdrojů.

Našimi zákazníky se v průběhu let staly Kofola a.s., Kofola Holding a.s., Lanex a.s. Jako přímí subdodavatelé jsme se podíleli na zakázkách Siemens s.r.o. a mnoha jiných elektroinstalačních, IT či MaR společností.

V segmentu s on-line architekturou byli naši zákazníci nejspokojenější s finskými zdroji POWERWARE, které dokázaly bezchybně fungovat i v extrémním prostředí koksárenských sypacích vozů. Dnes patří POWERWARE i MGE UPS SYSTEMS společnosti Eaton. Nástupcem legendárních on-line zdrojů je řada Eaton 9130.   

S výběrem nejvhodnějšího záložního zdroje nebo při potřebě servisu Vám rádi pomůžeme. Volejte +420 608 270 571, poradí Vám náš „šéftrenér“ Ing. Aleš Džubera.

Základem je pečlivě provedená  energetická bilance.  Jinými slovy je třeba znát velikost zátěže tzn. součet skutečných  příkonů  zálohovaných zařízení ve  Wattech nebo VA,  případně změřený maximální proudový odběr všech zařízení v Ampérech.  Nyní je na místě otázka, jak dlouho je potřeba při výpadku sítě udržet zálohovaná zařízení v provozu a podle toho zvolit UPS s dostatečnou bateriovou výbavou. Pokud si nejste zcela jisti, co potřebujete, určitě zavolejte, rádi Vám poradíme.